Benoplast
0
EN
 • 399 x 599 x 126 (h) mm
  399 x 599 x 126 (h) mm
 • 369 x 569 x 120 (h) mm
  369 x 569 x 120 (h) mm
 • HDPE-1.500 gr
  HDPE-1.500 gr
 • 12,5 kg
  12,5 kg
 • 2.310
  2.310
 • 2.904
  2.904

Güncel trend ve kalite koşullarına göre özel olarak dizayn edilmiş et ürünleri kasalarımız, ambalajlı veya ambalajsız, ürüne zarar vermeyen tam kapalı ve konforlu elcikleri sayesinde başta kırmızı et olmak üzere tüm et ürünlerinin üretim alanından son alıcıya kadar olan soğuk lojistik ve perakende zincirinde kullanılmaktadır.

Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan et ürünleri sektörünün ambalaj ihtiyaçlarına uygun olarak üretilmiş olan E1, E2 ve E3 kasalarımız ile et ürünleri güvenli ve hijyenik koşullarda taşınabilmekte ve soğuk hava depolarında depolanabilmektedir.

Üst üste yüklenebilen et ürünleri kasalarımız ürüne zarar vermeyen yapısı ve özel hammadde içeriği ile hızlı bir şekilde donma derecesine ulaşarak ürünlerin kaliteli ve sağlıklı bir şekilde üretim alanlarından market ve depolara transferine olanak sağlamaktadır.

Üretim ve yükleme noktasından satış noktalarına kadar olan soğuk lojistik zincirinin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan et ürünleri kasalarımız sağlam yapıları sayesinde sektörde en çok kullanılan et ürünleri kasalarıdır.

Yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize uzun süreler boyunca sorunsuz ve ekonomik depolamanın yanı sıra, pratik ve hijyenik kullanım imkânı sunmaktadır.

Kullanım imkânları ve kalitelerine ek olarak, müşteri talepleri doğrultusunda kasalarımıza serigraf baskı, lazer baskı, sıralı numara, sıcak baskı, PVC kanban cebi, plastik kanban cebi ve RFID etiket uygulamaları gibi özellikler eklenebilmekte ve bu sayede plastik kasalarımız müşteri ve kurumlara özel bir yapı kazanmakta ve takip edilebilir olmaktadır.

Et ürünleri kasalarımız da diğer kasalarımız gibi her kullanım sonrası sterilize edilerek tamamen temiz bir şekilde tekrar kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

Et ürünleri kasalarımız genellikle soğuk hava depolarında kullanıldıkları için, ürünlerimizin üretiminde soğuğa dayanıklı hammadde ve boyalar kullanılmaktadır.

Bu ürün grubumuzda sadece 100% gıdaya uygun üretim yapılmaktadır.

Kullanıldığı Sektörler