HAKKIMIZDA

 • MİSYON & VİZYON

  Benoplast, sektöre duyduğu inanç ve uzun vadeli büyüme stratejilerine paralel, müşterilerinin malzeme taşıma ve saklamaya yönelik ihtiyaçlarını karşılayan ürün sistemleri ile fark yaratan çözümler sunmayı misyon edinmiştir.

  Vizyonumuz
  • Ürün içeriğini geliştiren yatırımlarda bulunmak.
  • Rekabetçi maliyet yapısını korumak.
  • Müşteri iş gücünü kolaylaştıran, yaratıcı çözümler sunmak.
  • Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine öncelik vermek.
  • Müşteriye özel "benzersiz" çözümler geliştirmek.
  • Toplam kalite ve müşteri memnuniyetini öncelikli prensip olarak belirlemek.
 • BİZ KİMİZ

  Benoplast iki farklı lokasyonda yer alan 40.000 m² açık, 15.000 m² kapalı, toplamda 55.000 m² alana sahip modern üretim tesislerinde, yine 20.000 m² açık, 4.500 m² kapalı, toplamda 24.500 m² alana sahip geri dönüşüm (hammadde üretim) tesislerinde, deneyimli yöneticileri ve ekip çalışmasından ödün vermeyen çalışanları ile ürünlerin "taşınma ve depolanmasını" kolaylaştıran ürün çözümleri sunmaktadır. Ulusal ve uluslararası arenada “tercih edilir” bir marka olma yolunda ilerleyen Benoplast, farklı sektörlere liderlik eden birçok kuruluşun tedarikçisi olmayı başarmıştır.

  Benoplast, günümüz Türkiye pazarında hizmet verdiği sektörlerin ihtiyaçlarını önceden tespit ederek, yenilikçi çözümleri ilk sunan firma olmuş; kaliteli, teknolojik, özgün ve işlevsel tasarım hedefiyle üretim gerçekleştirmiştir. Rekabetçi maliyet yapısı, iddialı yatırım stratejisi ve bakış açısıyla kısa zamanda Türkiye ve dünyada, gerek kurumsal gerekse kurumsallaşma sürecindeki birçok markaya yenilikçi çözümler sunmuştur.

  Ulusal ve uluslararası pazarda, geniş ürün yelpazesi, dinamik ve yüksek performans sergileyen yapısı ile Benoplast, “ürüne özel tasarım” anlayışı sayesinde, hizmet verdiği kurumların rekabet gücüne katkıda bulunmuştur.

  Yeni teknolojileri yakından takip eden; gıda, tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektöre katkı sağlayacak “taşıma ve depolamaya” yönelik ürün sistemleri ve çözümleri geliştiren Benoplast, kalite ve müşteri memnuniyetini temel prensip olarak belirlemiştir.

  Yalnızca müşterilerine karşı değil; çalışanlarına, tedarikçilerine ve içinde bulunduğu sosyal çevreye karşı da saygısı olan Benoplast, ödün vermediği çalışma disiplini sayesinde, ulusal pazardaki öncü firma kimliğini uluslararası boyuta taşıma iddiasını gerçekleştirmek adına gelişimini sürdürmektedir.

 • ÖDÜLLERİMİZ
 • ORGANİZASYON
  Created with Sketch. YÖNETİM KURULU BİROL ÖNDEROĞLU Operasyon Direktörü i Kaliphane Müdürü Fabrika Müdürü Lojistik Müdürü Finans Müdürü Muhasebe Müdürü İK Müdürü Satiş Müdürü İhracat Müdürü İstanbul Bölge Müdürlüğü İzmir Bölge Müdürlüğü Ankara Bölge Müdürlüğü Bursa Bölge Müdürlüğü Antalya Bölge Müdürlüğü Gaziantep Bölge Müdürlüğü HAKAN DİRGEME İş Geliştirme ve Satış Direktörü i GÖKHAN ASLAN Mali İşler Direktörü i Created with Sketch. YÖNETİM KURULU BİROL ÖNDEROĞLU Operasyon Direktörü i Kaliphane Müdürü Fabrika Müdürü Lojistik Müdürü Satiş Müdürü İhracat Müdürü İstanbul Bölge Müdürlüğü İzmir Bölge Müdürlüğü Ankara Bölge Müdürlüğü Bursa Bölge Müdürlüğü Antalya Bölge Müdürlüğü Gaziantep Bölge Müdürlüğü HAKAN DİRGEME İş Geliştirme ve Satış Direktörü i Finans Müdürü Muhasebe Müdürü İK Müdürü GÖKHAN ASLAN Mali İşler Direktörü i