Benoplast
0
EN

Domates Kasası Çeşitleri ve Fiyatları - Benoplast

5 Eylül 2023

Domates Kasası Çeşitleri ve Fiyatları - Benoplast

Meyve ve sebze sektöründe tercih edilen plastik domates kasaları, 20 kg kapasitesiyle kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verirken, pratik katlanabilir ve havadar delikli tasarımıyla öne çıkmaktadır. Bu özellikleriyle işletmeler, ürünlerini güvenli ve taze bir şekilde son kullanıcılara ulaştırma imkanı buluyor.

Domates kasaları nerede kullanılır?

·         Pazar

·         Hal

·         Manav

·         Süpermarket

Domateslerin doğru bir şekilde depolanması ve taşınması, ürünün kalitesini korumak ve tüketiciye en iyi şekilde sunmak için çok önemlidir. Bu nedenle, domates kasalarının hassas ve ezilmeye dayanıklı olması, ürüne zarar vermemesi ve delikli olması önemlidir. Bu faktörler domateslerin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ve tüketicinin kaliteli ürün elde etmesine yardımcı olacaktır.

Domates Kasa Fiyatları

Meyve ve sebze perakende veya toptan işletmelerinin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan domates kasaları, işletmelerin depolama ve taşıma süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olur. Plastik domates kasalarının fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu faktörler arasında plastik malzemenin kalitesi, kasaların katlanabilir veya delikli olup olmaması, satın alınacak adet gibi unsurlar yer alır.

Domates Kasa Özellikleri

 Domates kasalarının delikli ve katlanabilir olmasının yanı sıra teknik ölçüleri ve dayanıklılık hakkında bilgiler sunulmuştur.

·         Dış ölçü: 397 x 600 x 161

·         Ağırlık: 1600 gr

·         Yük kapasitesi: 20 kg

·         Elcik: Var

·         Yükleme tipi: 40’ HC 250 adet, Standart tır 200 adettir.

·         Yükleme miktarları:  40’ HC 5.500 adet, Standart tır 6.600 adet.

·         Geri dönüşüm: Var

·         Gıdaya uygunluğu: Uygun

 Uyumlu Ürünler

https://www.benoplast.com/detay/b-6416fy-1-22-114

Aynı zamanda "plastik kasa" kategorisine de göz atmayı unutmayın.