Benoplast
0
EN

Hal Kasası Çeşitleri ve Fiyatları

12 Eylül 2023

Hal Kasası Çeşitleri ve Fiyatları

Hal Kasası

Hal kasaları, toptan meyve ve sebzelerin taşınmasında ve son kullanıcıya ulaştırmasında en çok kullanılan araçtır. Hem meyve hem de sebzelerin korunması, taşınması ve dağıtım süreçlerinde en önemli kasa tercihidir. Hal kasaları günümüzde meyve ve sebze alanında pazar, manav ve hal gibi yerlerde kullanılmaktadır. Ayrıca yiyecek endüstrisindeki fabrikalarda da kullanılmaktadır.

Hal Kasası

Hal kasalarının özellikleri arasında taşınacak olan meyve ve sebzelerin dayanıklı bir yapıda saklanmasıdır. Ayrıca delikli yapısı sayesinde ürünlerin nefes almasını sağlar. Diğer bir özelliği ise esneklik, farklı ürünleri düzenli ve güvenli bir şekilde depolama kapasitesi sunar. Hal kasaları, ürünlerin düzenli depolanması ve en iyi şekilde korunmasını sağlanır. Depo alanlarının en rahat bir biçimde kullanımını sağlanırken alan tasarrufu sağlar.

Hal kasa fiyatları, tarım sektöründe kasa üretici firmaların maliyetlerine, plastik hammaddesinde bulunan kaliteye göre değişmektedir. Plastik kayısı kasa fiyatları da incir, zeytin kasaları gibi sektörel biçimlerde değişkenlik sağlamaktadır. Ürünlerin kalitesini korurken rekabet avantajı sunan hal kasaları, tarım sektörünün evriminde önemli bir yere sahiptir.

Uyumlu Ürünler

https://www.benoplast.com/detay/b-2000-1-22-186