Benoplast
0
EN

Limon Kasası Çeşitleri ve Fiyatları

12 Eylül 2023

Limon Kasası Çeşitleri ve Fiyatları

Limon Kasası

Limon kasası, limonların taze ve rahatlıkla taşınmasını sağlayan araçlardır. Manav, Pazar, süpermarket, hal daha birçok yerde kullanılmaktadır. Bu araçlar uygun boyutlarda ve ölçülerde üretilen limon kasaları tercih ederek, ürünlerin kalitesini korumaktadır. Aynı zamanda Pazar, manav ve süpermarketlerdeki raf ömrünü de uzatır.

Limon kasası fiyatları, ürünün boyutuna, ölçülerine ve sipariş adedine göre değişiklik gösterir. Fiyatlar, limon kasası boyutlarına ve ölçülerine göre değişebilir.

Limon Kasaları

Farklı boyutlarda ve ölçülerde üretilen limon kasaları, tüm tarım sektörüne sunulmaktadır. Limon kasaları, diğer tarım ürünlerinde olduğu gibi soğuk hava depolarında da kullanılabilir. Bu sayede limonların tazeliği ve kalitesi korunurken, raf ömrü de uzatılmış olur. Delikli ve dayanıklı bir plastik yapısının olması da limonların daha iyi korunacağı anlamına gelir. Kilitli limon kasaları güvenli bir şekilde ürünün taşınmasını sağlar.

Limonların taşınması, hasat sonrası kalitesini korumak için son derece önemlidir. Limon kasaları, limonların zarar görmeden ve tazeliğini koruyarak taşınmasını sağlar. Limon kasaları, tarladan sofralara kadar tüm lojistik süreçlerinizde size yardımcı olur. Özel olarak tasarlanmış ergonomik yapısı, ürüne zarar vermeyen delikli yapısı ve konforlu elcikleri ile limon kasaları, kaliteli malzemelerden üretilir ve hijyenik koşullarda kullanımınıza sunulur.

Limon kasaları %100 geri dönüştürülebilir olması ayrıca ekolojik yaşama da katkı sağlayarak sürdürülebilir bir kullanımdır.

Limon Kasası Ölçüleri

Limon kasası ölçüleri, genel olarak değişkenlik gösteren bir durumdur. Sitemizde birçok farklı kasa seçenekleri yer almaktadır. Bu sebepten dolayı da her bir ürünün farklı boyutları yer almaktadır. Bu noktada sizler istediğiniz ürünleri seçerek, ihtiyacınıza uygun ölçüyü tercih edebilirsiniz. Bu sayede limon kasası ölçüleri probleminiz de ortadan kalkacaktır. Sitemizde onlarca farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünler arasında limon kasası satılık ürünleri de yer alıyor. Hemen istediğiniz ürünleri listeye ekleyerek teklif almayı bekleyiniz. Tüm müşterilerimize hızlı bir şekilde dönüş sağlamaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz diyebiliriz. 

Ayrıca bkz: Plastik palet fiyatları

Uyumlu Ürünler

https://www.benoplast.com/detay/b-6414fy-1-14-113