Benoplast
0
EN

B-4317A

 • 299 x 399 x 170 (h) mm
  299 x 399 x 170 (h) mm
 • 272 x 370 x 164 (h) mm
  272 x 370 x 164 (h) mm
 • PPC-920 gr
  PPC-920 gr
 • 15 kg
  15 kg
 • 11.000
  11.000
 • 13.200
  13.200

2 farklı ölçü ve 5 farklı yükseklik seviyesine sahip olan aktif kilitli katlanır kasalarımız plastik sektöründe teknolojinin geldiği en son noktadaki kalite standartlarına göre tamamen insansız otomasyon sistemleri ile üretilmektedir.

Üretimin her aşaması kalite kontrol sistemlerimiz ile denetlenmekte ve kaliteden ödün vermeyen bir üretim programına göre üretim devam etmektedir.

Özel olarak dizayn edilmiş katlanabilir ve kilitlenebilir ergonomik yapıları, ürüne zarar vermeyen delikli yumuşatılmış, keskin olmayan iç yapıları ve konforlu elcikleri sayesinde aktif kilitli katlanır kasalarımız başta tarım sektörü olmak üzere gıda içi ve gıda dışı olmak üzere bir çok sektörde kullanılmaktadır. 

Özellikle tarım sektörünü ele alırsak, çok geniş ve farklı bir ürün yelpazesine sahip olan bu sektördeki hemen her ürün aktif kilitli katlanır kasalarımız ile güvenli ve hijyenik koşullarda taşınabilmekte ve soğuk hava depolarında tazeliğini uzun süre koruyabilmektedir.

Delikli duvar ve taban yapıları sayesinde tam hava akışkanlığına sahip olan bu kasalar aynı zamanda üst üste yüklendiğinde alt katlarda kalan ürünlere zarar vermemektedir. 

Kasalar tam dolu halde market ve depolara transfer edilebilmekte ve hatta süpermarket ve manavlarda satış standı olarak da kullanılabilmektedir. 

Proje ve özel isteklere bağlı olarak dizayn edilmiş olan aktif kilitli katlanır kasalarımız özel kilit mekanizması ile kolaylıkla katlanmakta ve ihtiyaç halinde ise açılabilmektedir. 

Kullanılmadığı zamanlarda da tam kapalı şekilde optimum düzeyde yer tasarrufu sağlamaktadır. 

Üretim ve yükleme noktasından satış noktalarına kadar olan lojistik zincirinin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan aktif kilitli katlanır kasalarımız sağlam yapıları ile yurt içi ve yurt dışındaki tüm müşterilerimize uzun süreler boyunca sorunsuz, pratik ve ekonomik kullanım imkânı sunmaktadır.

Kullanım imkânları ve kalitelerine ek olarak, müşteri talepleri doğrultusunda kasalarımıza serigraf baskı, lazer baskı, sıralı numara, sıcak baskı, PVC kanban cebi, plastik kanban cebi ve RFID etiket uygulamaları gibi özellikler eklenebilmekte ve bu sayede aktif kilitli katlanır kasalarımız müşteri ve kurumlara özel bir yapı kazanmakta ve takip edilebilir olmaktadır. 

Aktif kilitli kasalarımız da diğer tüm kasalarımız gibi her kullanım sonrası yıkama makineleri ile sterilize edilerek tekrar kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

100% gıdaya uygun üretimlerimizin yanı sıra geri dönüşüm tesislerimizin bize sağlamış olduğu çevreye duyarlı geri dönüştürülmüş hammadde imkânı sayesinde sadece 1. kalite değil aynı zamanda müşterilerimizin taleplerine göre özel karışım hammadde ile farklı renk ve kalitelerde de üretim yapılabilmektedir.

Kullanıldığı Sektörler