Benoplast
0
EN

EXP-100120 ÜA

 • 1.000 x 1.200 x 140 (h) mm
  1.000 x 1.200 x 140 (h) mm
 • PPC-9500 gr
  PPC-9500 gr
 • 396 / 468
  396 / 468
 • 4.500 kg
  4.500 kg
 • 1.500 kg
  1.500 kg
 • 200 kg
  200 kg

Farklı ölçülerde özel olarak dizayn edilmiş ergonomik, modern ve sağlam yapıları ile tüm sektörlerde kullanılan ihracat ve konik plastik paletlerimiz hafif ve orta derece ağırlıktaki yükler için kullanıcılara uzun süreler boyunca pratik kullanım ve depolama imkânı sağlamaktadır.

Plastik ihracat ve konik paletlerimiz statik ve dinamik yüklemeler için kullanılabilmekte olup bu palet grubumuzda çoğunlukla raf yüklemeleri önerilmemektedir. 

Transpalet, forklift ve konveyör kullanımına uygun olan paletlerimiz sektördeki sayısı giderek azalan ahşap paletlerin ortaya çıkardığı tüm olumsuzluklara karşı ekonomik ve uzun ömürlü çözümler sağlamaktadır. 

Plastik ihracat ve konik paletlerimiz iç içe geçen yapıları sayesinde kullanım dışı zamanlarda optimum düzeyde yer tasarrufu sağlamaktadır. 

Hemen hemen her sektördeki hafif ve orta ağırlıktaki yüklerin transferi ve depolanması için kullanılabilecek plastik ihracat ve konik palet modellerimiz ekonomik ve güvenli bir kullanım alanı sunmaktadır.

Çoğunlukla kızaksız kullanılan bu palet grubunda talebe göre 2 veya 3 kızaklı taban çözümleri de sunulabilmektedir.

Kullanım imkânları ve kalitelerine ek olarak, müşteri talepleri doğrultusunda plastik paletlerimiz standart PPC ve HDPE hammaddelerine ek olarak ESD katkısıyla iletken olarak da üretilebilmekte ve bu sayede elektronik devrelerin korunmasına ve patlayıcı akımlara karşı üretimi ve ürünü koruyabilmektedir. 

Paletlerimize serigraf baskı, lazer baskı, sıralı numara, sıcak baskı ve RFID etiket uygulamaları gibi özellikler eklenebilmekte ve bu sayede plastik paletlerimiz müşteri veya kurumlar tarafından takip edilebilir olmaktadır. 

Plastik paletlerimiz de diğer tüm ürünlerimiz gibi her kullanım sonrası yıkama makineleri ile sterilize edilerek tekrar kullanıma hazır hale getirilebilmektedir.

100% gıdaya uygun üretimlerimizin yanı sıra bu ürün grubunda çoğunlukla geri dönüşüm tesislerimizin bize sağlamış olduğu çevreye duyarlı geri dönüştürülmüş hammadde imkânı sayesinde sadece özel karışım hammadde ile farklı renk ve kalitelerde de üretim yapılabilmektedir.

Kullanıldığı Sektörler